Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Anisa
antar i ri
antar i ri
Anisa

Female
Postime : 17
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : shqiperi
Anėtarėsuar : 10/01/2008

Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Empty
MesazhTitulli: Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta   Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 10:08 pm

hi all mire se ju gjeta piplla Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta   Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 10:09 pm

mire se erdhe bukuroshe

____________________
Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Crows8js4em0yf
Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Anisa
antar i ri
antar i ri
Anisa

Female
Postime : 17
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : shqiperi
Anėtarėsuar : 10/01/2008

Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta   Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 10:10 pm

flm dhe mire se te gjeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta   Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 10:11 pm

epo kjo eshte e rendesishmja qe ti na erdhe tani Razz

____________________
Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Crows8js4em0yf
Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
v0geLusHjA_e_BuKuR

Female
Postime : 143
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta   Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 1:38 pm

Anisa mire se erdhe
ja kalosh sa me bukur
:flower:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albina
vip
vip
Albina

Female
Postime : 176
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta   Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 1:54 pm

Mire Se Erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
KlOdDY
antar i ri
antar i ri
KlOdDY

Male
Postime : 11
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : PO Cte Duhet :P Nuk Pres Vizita :)
Anėtarėsuar : 11/01/2008

Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta   Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 3:35 pm

Mire se erdhe cookie Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BeRaTsi__MIZeRje
antar i ri
antar i ri
BeRaTsi__MIZeRje

Male
Postime : 8
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : Berat
Anėtarėsuar : 04/02/2008

Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Empty
MesazhTitulli: R3Sp3kt3   Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 1:05 pm

1 Pershendetje Per te Gjith Vullnetaret e Shqiperia.forumotion Vjen Nga

BeRaTsi_MiZeRje

R3Sp3kt3 All
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta   Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 5:32 pm

mirseerdhe anisa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
EnRy
Moderator
Moderator
EnRy

Male
Postime : 13
Age : 32
Anėtarėsuar : 04/08/2007

Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta   Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Icon_minitimeSun May 18, 2008 11:35 pm

Mire se erdhe Anisa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
AnGeL_DrEamS

Male
Postime : 403
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta   Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Icon_minitimeWed Nov 16, 2011 9:35 pm

Smile Smile

____________________
Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta 87205658
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
Sponsored content
Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta   Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje Te Gjitheve Mire Se Ju Gjeta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: