Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Regullorja Per Operatoret

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
AnGeL_DrEamS

Male
Postime : 403
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

Regullorja  Per Operatoret Empty
MesazhTitulli: Regullorja Per Operatoret   Regullorja  Per Operatoret Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:06 pm

Te qenit operator eshte nje privilegj, jo nje e drejt!
Operatoret e kanalit kryesor duhet:
1- Te jene serioz.
2- Te jene te komunikueshem.
3- Te mos diskriminojn user/s.
4- Te hyjn ne kanalin #ndihme gjat kohes qe jan online.
5- Te qendrojn me @ gjat kohes qe jan online.
6- Te mos perdorin kick.
7- Te berdorin vetem ban ne nickname (e.g.: /mode #shqiperia +b Nick!*@*)
8- Te mos perdorin fjalor banal.
9- Te mos perdorin kick/ban mbi nje operator tjeter.

C`do sugjerim tjeter qe vjen nga stafi SOP eshte i mirepritur.
Befshi qef!

____________________
Regullorja  Per Operatoret 87205658
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Regullorja Per Operatoret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Shkarkoni Programe :: IRC World-
Kėrce tek: