Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Kerkesa per Access

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
AnGeL_DrEamS

Male
Postime : 403
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

Kerkesa per Access Empty
MesazhTitulli: Kerkesa per Access   Kerkesa per Access Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:14 pm

Kerkesat per cdo lloj access-i do te behen ketu.
Aksese do te marin personat te cilet:
Ndaj tyre nuk eshte vene re ndonje abuzim.

Qendrojn shume ore ne server.

Jan te komunikueshem.

Jan te regjistruar ne Www.ShpirtiLir.Com.

Kan mbi 2 jave nickname te regjistruar.

Pasi te ken plotesuar cilesit e mesiperme, kandidatet jan te lutur te shtrojn interesin e tyre per te qene pjes e stafit.

Ju uroj te gjith aplikanteve suksese!

____________________
Kerkesa per Access 87205658
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
Endi^fr
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 1
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : Fier
Anėtarėsuar : 14/07/2012

Kerkesa per Access Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesa per Access   Kerkesa per Access Icon_minitimeSat Jul 14, 2012 1:01 am

pershendetje jam nje user qe rri shum ne chat dhe do te kisha shum deshire te me jepej AOP flm shpresoj qe kerkesa ime te merret parasysh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Dj-Eri.NeT
 
Kerkesa per Access
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Shkarkoni Programe :: IRC World-
Kėrce tek: