Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Truku i binjakėve, shkėmbeheshin dhe shisnin drogė nėn emrin “Jimmy”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Truku i binjakėve, shkėmbeheshin dhe shisnin drogė nėn emrin “Jimmy”   Thu Jan 19, 2012 6:18 pm

Policia e qendrės operative nė Firence tė Italisė bėri tė mundur arrestimin e dy binjakėve shqiptarė pėr shpėrndarje tė kokainės.

Dy vėllezėrit furnizonin sipėrmarrėsit dhe tregtarėt e drogės dhe duke pėrfituar nga ngjashmėria mes tyre vendosnin takime dhe prezantoheshin me tė njėjtin emėr “Jimmy”.

Forcat e policisė pas kontrolleve tė vazhdueshme dhe pas informacioneve tė marra nė qendėr tė Firences, pikasėn rastėsisht se shpėrndarėsi i drogės me emrin “Jimmy” nuk ishte njė njeri, por dy binjakė shqiptarė tė cilėt duke shfrytėzuar nga ngjashmėria mes tyre shkėmbeheshin me njeri tjetrin dhe mbyllnin pazare.

Mėsohet se dy binjakėt e arrestuar u identifikuan si Pajtim Kullolli dhe Elton Kullolli dhe se kapja e tyre ishte e beftė pasi informacionet ishin grumbulluar vetėm pėr njė "Jimmy Kullolli", por nė fakt dolėn dy tė tillė.

Pas verifikimeve tė bėra nga ana e policisė u zbulua se dy vėllezėrit prej kohėsh shėrbenin si furnizues ndaj disa shpėrndarėseve tė tjerė dhe si rrjedhojė u dėrguan nė ambientet e paraburgimit tė Firences, nė pritje tė dėnimit ndaj tyre.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Truku i binjakėve, shkėmbeheshin dhe shisnin drogė nėn emrin “Jimmy”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: