Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Nielsen: Stallone ėshtė si lepur nė shtrat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Nielsen: Stallone ėshtė si lepur nė shtrat    Thu Jan 19, 2012 6:27 pm

Brigitte Nielsen ka qenė e martuar me Silvester Stallone pėr dy vjet nė periudhėn 1985-1987 dhe tashmė kujton kėtė martesė me disa deklarata qė me siguri nuk do tė jenė tė pėlqyeshme pėr njė nga tė “fortėt” e Hollivudit.

Danezja ka thėnė se protagonisti i filmave si “Rocky” dhe “Rambo” “ishte si njė lepur nė shtrat” duke shtuar se pėrdorimi i steroideve pėr tė mbajtur njė trup muskuloz e pengonte jetėn e tij seksuale.

Gjithashtu, Nielsen theksoi se Stallone ndryshoi krejtėsisht pas martesės.

“Njė ditė pas martesės sonė ai ndryshoi rrėnjėsisht. U bė shumė posesiv dhe mė trajtonte sikur tė isha makina e tij. Ishte diēka e tmerrshme”, tha ish-modelja dhe aktorja nė njė emision televiziv gjerman./tch

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Nielsen: Stallone ėshtė si lepur nė shtrat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: