Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 LSI: Videoja, pjesė e skenarit tė dhunės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alb_boy
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 1
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : Tropoje
Anėtarėsuar : 19/01/2012

MesazhTitulli: LSI: Videoja, pjesė e skenarit tė dhunės    Fri Jan 20, 2012 5:24 pm


Lėvizja Socialiste pėr Integrim e quajti videon e Dritan Priftit, pjesė tė skenarit tė dhunshėm tė Partisė Socialiste qė kulmoi me 21 janarin.

Dritan Prifti, sipas LSI-sė, ėshtė tashmė njė limon i shtrydhur nga Partia Socialiste.

"Pjesė e rėndėsishme e kėtij skenari dhune u bėnė edhe produktet e halucinacioneve, fatkeqėsi njerėzore kjo, e ish-ministrit tė Ekonomisė sot me detyrėn e limonit tė shtrydhur, nė partinė e zotit Rama. Them limon i shtrydhur sepse produktet e tij tė halucinacionit, nuk i shėrbejnė mė pėr dhunė ndoshta partisė sė zotit Rama, regjisori politik i dhunės sė 21 janarit.Zotėrinjtė limonė tė shtrydhur, qė kapėn veten nė flagrancė duke ndarė jo thjesht euro tė fėlliqura, por interesa korruptive nė kurriz tė detyrave publike qė mbanin dhe qė u vunė nė dispozicion tė dhunės pėr destabiliteti kushtetues...As streha politike e partisė sė zotit Rama e as imuniteti juridik i prokurorisė sė Republikės, nuk mund t'i shpėtojė pėrgjegjėsisė ligjore, ekzistenca e kėtyre individėve", tha Ylli Manjani, sekretar pėr Ēėshtjes Zgjedhore nė LSI.

Manjani tha me tej: "Kam edhe autorizimin e zotit Braho tė kėrkoj ndjesė, nėse pėr arsye etike zėri ishte i ulur mbrėmė nė atė video tė tmerrshme qė pamė".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://now.in/radio/angel_dreams
 
LSI: Videoja, pjesė e skenarit tė dhunės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: