Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Truprojet femra ne Kine, thyerje shishesh ne koke

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
AnGeL_DrEamS

Male
Postime : 403
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Truprojet femra ne Kine, thyerje shishesh ne koke   Fri Jan 20, 2012 9:21 pm

Nuk duket se u hyn nė punė vetėm zotėsia, por edhe aftėsia e lartė pėr tė duruar dhembjen
Stervitja pėr t’u bėrė truproje nė Kinė zgjat nga 8 deri nė 10 muaj. Por nuk ėshtė e lehtė tė rezistohet. Sidomos pėr njė femėr tė bėhet truproje nė Pekin ėshtė njė aventurė nė tė cilėn duhet jo vetėm zotėsia, por edhe aftėsia e lartė pėr tė duruar dhembjen, siē tregojnė imazhet e mėsipėrme, ku njė nga instruktorėt thyen shishen nė kokėn e nxėnėses. Nė pėrfundim duket se nga 20 vajza qė po merren me stėrvitje, vetėm njėra do tė arrijė tė pėrzgjidhet pėr t’u bėrė femra e parė truproje e Kinės. Pėr t’u veēuar ėshtė fakti se shpesh, truprojat femra paguhen mė mirė se meshkujt, pasi mbulojnė edhe disa role tė veēanta gjatė detyrės sė tyre, siē mund tė jetė pėr shembull maskimet si “bebisiter”, apo sekretare./ikub/

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Truprojet femra ne Kine, thyerje shishesh ne koke
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: