Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 1 milion euro marijuanė nga Shqipėria, hetim nė Itali

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: 1 milion euro marijuanė nga Shqipėria, hetim nė Itali   Fri Jan 20, 2012 10:05 pm

Policia e Foggias nė Itali nė njė operacion tė posaēėm bėri tė mundur sekuestrimin e 75 kilogramėve marijuanė e cila kishte mbėrritur nė shtetin fqinj nga Shqipėria.

Siē informon agjencia e lajmeve NOA.al, forcat e policisė bllokuan njė makinė tip Opel Frontera furositradė, i drejtuar nga njė 61 vjeēar italian.

Brenda nė makinė u gjetėn tre ēanta tė mėdha tė cilat kishin brenda sasinė e lėndės narkotike.

Sakaq sipas analizave tė bėra siē transmetojnė mediat italiane nga ana e policisė italiane thuhet se lėnda narkotike ishte programuar tė ndahej nė 240 mijė doza dhe se nga tė ardhurat nė treg do tė sillte rreth 1 milion euro fitim.

Sipas policisė thuhet se sasia e drogės ishte e destinuar pėr tregun lokal tė Foggias dhe vinte nga Shqipėria, dhe pikėrisht pėr kėtė shkak kanė nisur hetimet pėr korrierėt e saj./noa/

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
1 milion euro marijuanė nga Shqipėria, hetim nė Itali
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: