Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Kjo ėshtė absolutisht limuzina mė e madhe dhe mė e rėndė nė botė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Kjo ėshtė absolutisht limuzina mė e madhe dhe mė e rėndė nė botė    Fri Jan 20, 2012 10:13 pm

Nė SHBA ėshtė prodhuar limuzina mė e madhe nė botė. Bėhet fjalė pėr njė model tė veēantė qė nuk ėshtė parė mė parė nė llojin e makinave tė luksit. Ajo quhet “Tractor-Trailer Limousine” dhe ėshtė prodhuar nga kompania “Midnight Rider”.

Ajo ka njė kokė trajleri ndėrsa pjesa e pasme ėshtė njė hapėsirė gjigante thuajse si shtėpi, me sallon pritje dhe me gjithė aksesorėt e luksit qė mund tė ketė njė mini-vilė.

Ėshtė e gjatė 25 metra dhe peshon 25 tonė, duke shėnuar dhe rekordin e limuzinės mė tė rėndė nė botė.

Limuzina gjigante qė shihni nė kėto foto, ėshtė ideuar gjatė vitit 1997 dhe 2004 dhe vetėm para disa muajsh ėshtė pėrfunduar e gjitha. Gjithė hapėsira e saj ėshtė 416 metra katrorė, duke dhėnė idenė e njė shtėpie luksoze.

Limuzina nuk ėshtė nė shtije, por jepet vetėm me qera. Nuk ka njė ēmim tė pėrcaktuar, por mund tė shkojė nga 3 deri nė 5 mijė dollarė pėr njė orė. Nė ēmim janė pėrfshirė dhe stafi, dy shoferė, njė bariste njė kameriere dhe njė inxhinier./noa/

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Kjo ėshtė absolutisht limuzina mė e madhe dhe mė e rėndė nė botė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: