Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 “Shtrati Facebook” ... aty ku ha, pi dhe fle pa u ndarė prej komunikimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: “Shtrati Facebook” ... aty ku ha, pi dhe fle pa u ndarė prej komunikimit   Fri Jan 20, 2012 10:16 pm

Ideja pėr tė mos qenė nė gjendje qė tė ndaheni nga Facebook-u, edhe kur shkoni tė bini nė shtrat, ėshtė konsideruar si e tmerrshme nga studiuesit. Duke pohuar se nė kėtė mėnyrė, ju krijoni njė varėsi tė frikshme prej kėtij rrjeti shoqėror.

Ata sugjerojnė se mbetet gjithsesi, njė ide mė e mirė ajo e fikjes sė kompjuterit dhe gjumit nė njė shtrat normal. E aspak tė njėrit qė i ngjan shkronjės “F”, me tė cilėn nis edhe “Facebook”.

I ashtuquajturi shtrati “Facebook”, i cili me vijėn e pestė tė shkronjės “F” sinjifikon nė fakt rrjetin e njohur shoqėror, konsiderohet si njė shtrat pėr ata qė hanė, pinė dhe flenė, pa u ndarė kurrė nga Facebook-u./noa/

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
“Shtrati Facebook” ... aty ku ha, pi dhe fle pa u ndarė prej komunikimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: