Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Rrėmben vajzėn, i shkruan tė ėmės nė Facebook: Nuk do ta shohėsh mė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Rrėmben vajzėn, i shkruan tė ėmės nė Facebook: Nuk do ta shohėsh mė   Mon Jan 23, 2012 10:41 pm

Ka pėrfunduar nė njė histori tė dhimbshme martesa e njė italianeje me njė sirian. Mohammed Kharat dhe Alice Rossini u martuan para tre vitesh dhe sollėn nė jetė njė vajzė.

Por pas divorcit, burri vendos tė largohet nga Italia dhe tė marrė me vete dhe vajzėn 21 muajshe tė cilėn gjykata nuk ja lejonte. Mohammed Kharat ėshtė zhdukur qė prej nėntorit sė bashku me vajzėn, Emėn duke mos lėnė asnjė gjurmė tė tijėn nė Itali.

I vetmi kontakt ėshtė rrjeti social Facebook, ku Mohammed Kharat vazhdon tė persekutojė tė ėmėn.

Ndėrkohė qė policia Italiane ėshtė vėnė nė ndjekje tė gjurmėve tė burrit 25 vjeēar, ai i shkruan tė ėmės sė vajzės nė “wall” se nuk do ta shoh mė kurrė vajzėn 21 muajshe.

“Mė fyeu dhe mė tha nė mesazh privat se pas disa ditėsh do tė ndėrronte vendbanim dhe Emėn nuk do ta shihja kurrė mė dhe se duhet ta harroja”, deklaroi gruaja.

Policia ka niste hetimet dhe ka kėrkuar edhe bashkėpunimin e palės siriane, por duke qenė se vendi ėshtė nė trazira, askush nuk mė njoftime nė lidhje me fatin e vajzės. Tė vetmet tė dhėna mbeten ato nė Facebook dhe mesazhet qė i ka duruar gruas, ku i thotė tė harrojė vajzėn, pasi “nuk do e shoh mė”./noa/

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Rrėmben vajzėn, i shkruan tė ėmės nė Facebook: Nuk do ta shohėsh mė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: