Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Anonymous kėrcėnojnė: Do sulmojmė Facebook nė 28 janar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Anonymous kėrcėnojnė: Do sulmojmė Facebook nė 28 janar   Mon Jan 23, 2012 10:43 pm

Anonymus, grupi mė i rrezikshėm i hakerave nė botė, po pėrgatit njė sulm ndaj rrjetit tė njohur social Facebook. Grupi i njohur pėr sulmet ndaj kompanive tė mėdha, deri edhe faqet tė Qeverisė Amerikane, me anė tė njė mesazhi video nė Youtube deklaron se shėnjestra e radhės ėshtė kompania e themeluar nga Mark Zuckerberg.

“Pėrshėndetje popull i botės. Jemi Anonymous. Mes nesh, njerėzve dhe Qeverisė sė SHBA ka nisur lufta. Nėse SOPA dhe PIPA (ligjet pėr tė drejtat e autorit) nuk pezullohen nuk garantohen tė drejtat e internetit. Nėse jini tė gjendje bashkohuni me protestėn tonė. Objektivi ynė i parė ėshtė Facebook. Ėshtė e vėrtetė qė ka rreth 60 mijė server, por nėse bashkohemi mund ta mundimin”, thuhet nė mesazhin e Anonymus.

Data e pėrcaktuar ėshtė 28 janar. Megjithatė ende nuk dihet nėse hakerėt e njohur do e mbajnė “fjalėn”.

“Kemi bllokuar faqen e CBS, Warnet Bros, BFI. Facebook ėshtė objektivi ynė i radhės”, thuhet nė mesazhin e Anonymus./noa/

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Anonymous kėrcėnojnė: Do sulmojmė Facebook nė 28 janar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: