Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Roma e vjetėr nėn dėborė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Roma e vjetėr nėn dėborė   Fri Feb 03, 2012 9:03 pm

Dėborė mbi Kolose, nė Piazza di Spagna, nė burimin e Trevit, sheshin Navona, nė sheshin e Popullit, nė sheshin Quirinale dhe nė rrugėt e shumta tė qendrės historike.

Njė pamje e bukur dhe e veēantė e Romės sė vjetėr e veshur me tė bardha nėn vėshtrimin e tė huajve dhe vėshtrimin gazmor tė romanėve.

Njė rast i rrallė pėr turistėt pėr tė shkrepur njė fotografi, nė disa momente tė rralla nėn flokėt e bardhė tė dėborės dhe nėn madhėshtinė e Romės sė vjetėr./noa/


____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Roma e vjetėr nėn dėborė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: