Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

  Jennifer Lopez: Mė pėlqen tė punoj me Marc

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Jennifer Lopez: Mė pėlqen tė punoj me Marc   Fri Feb 03, 2012 9:31 pm

Edhe pse janė divorcuar dhe ka zėra se mes tyre ekziston njė marrėdhėnie e tensionuar, Jennifer Lopez dhe Marc Anthony duket se shkojnė pėr mrekulli tashmė qė duhet tė prezantojnė bashkė njė program zbulimi talentesh nė Amerikėn Latine.

“Ėshtė argėtuese sepse ne njihemi shumė mirė dhe gjithmonė kemi punuar bashkė. Gjithsesi, disa gjėra qė kanė tė bėjnė mė komunikimin dhe qė mė parė nuk funksiononin ende nuk funksionojnė”, shpjegon kėngėtarja nė emisionin e David Letterman.

Jennifer Lopez mendon se ata vazhdojnė tė jenė miq dhe kjo ėshtė arsyeja se pse ndihen mirė pranė njėri-tjetrit.

“Kemi qenė miq pėr shumė vite e mė pas u martuam. Gjithashtu kemi dy fėmijė sė bashku dhe kjo bėn qė Marc tė jetė pjesė e jetės sime pėrgjithmonė”, shton kėngėtarja dhe aktorja portorikane.

Marc Anthony dhe Jennifer Lopez u ndanė nė korrik tė vitit 2011 pas shtatė vitesh martesė./tch/

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Jennifer Lopez: Mė pėlqen tė punoj me Marc
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: