Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 A mund ti pres flokėt tani mami? (FOTO)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: A mund ti pres flokėt tani mami? (FOTO)   Thu Mar 15, 2012 7:57 pm


Djali 5 vjeēar Rean Carter mė nė fund do tė presė flokėt e tij tė gjata dhe kaēurrela pėr herė tė parė nė jetėn e tij.

Ai i ėshtė lutur nėnės sė tij pasi nuk mundet tė durojė mė qė shokėt e tij tė tallen dhe tė mos e pranojnė nė lojrat qė djemtė luajnė, pasi ai ngjan si vajzė.

Flokėt e tij do tė shkojnė pėr bamirėsi nė njė organizatė qė merret me njerėzit e sėmurė me tumor dhe qė kanė nevojė pėr flokė.

Nėna e tij Leeanne Smith, nuk ja preu asnjėherė qė kur lindi pasi, kur ai lindi kishte njė kaēurrel tė gjatė dhe tė artė nė pjesėn e pasme tė kokės dhe unė vendosa qė tė mos ja pres deri tani kur ai mbush 5 vjeē.
Tė gjithė e kujtonin dhe e pėrkėdhelnin si vajzė, ndėrsa ai vetėm qeshte.
Rean ka dhe njė vėlla tjetėr 2 vjeē qė ėshtė po si ai, me tė njėjtėt flokė.
Prindėrit kanė shprehur qė dhe ai kur tė rritet si vėllai do tė shkojė pėr t'i prerė.____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
A mund ti pres flokėt tani mami? (FOTO)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: