Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Greqi – Zbulohet nje baze falsifikuesish shqiptare ne Athine, tre shqiptare ne pranga!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Greqi – Zbulohet nje baze falsifikuesish shqiptare ne Athine, tre shqiptare ne pranga!   Thu Apr 05, 2012 7:46 pmPolicia greke ka zbuluar nje baze falsifikatoresh ne kryeqytetin helen, ku jane gjetur dhe sekuestruar dokumente greke dhe shqiptare. Sipas informacioneve me te fundit te policise te shtetit fqinj, baza e falsifikimit ishte ngritur ne banesen e tre shqiptareve, te cilet jetonin ne Athine.
Gjate kontrollit te ushtruar ne banesen e tyre policia arriti te gjeje certifikata te paplotesuara te Bashkise se Gjirokastres, patenta nderkombtare shqiptare, deftesa pjekurie, dokumente te ISSH-se ne Tirane, si dhe pulla postare.
Gjithashtu, po sipas mediave greke, policia ka arritur te sekuestroje edhe 177 vula te ndryshme te zyrave greke dhe shqiptare, si dhe disa pasaporta greke, shqiptare dhe letoneze.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Greqi – Zbulohet nje baze falsifikuesish shqiptare ne Athine, tre shqiptare ne pranga!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: