Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Japin opinionet e tyre Emilio dhe Ervini per banoret e “Big Brother 5″

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Japin opinionet e tyre Emilio dhe Ervini per banoret e “Big Brother 5″   Thu Apr 05, 2012 8:07 pm

Emilio Zotka, BB4: Tipa si Graciano nuk i duroj dot
E cfare te them per kete edicion? Disa jane interesante, disa manekine, disa kane hyre gabimisht… me nje fjale eshte gatuar nje turli me karota, bizele, patate, mashurka etj., por gjithsesi shijon.
Nuk mund te them nese eshte bere zgjedhja e duhur apo jo, pasi ky format do tipa qe mos te lene dy gure bashke, ndersa brenda ne shtepi kete vit mendoj se ka disa persona me te njejtit tip dhe paraqitje.
Duke u perqendurar vetem te pamja e jashtme po them qe me simpatikja eshte Franceska, ndersa tipa si Graciano per mua jane gjithnje antipatike. Mendoj se me tre banore s’do shkoja fare, po fare ama, por s’po i permend me mire.
Ndersa me ata qe mendoj se do me shkonte muhabeti them Liam dhe Genta, pasi jane dy tipa qe kane humor dhe jane gallate fare. Nuk parapelqej shume njerez qe flasin per filozofi, ekzibicionizem dhe qe bejne si kritike letrare.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Japin opinionet e tyre Emilio dhe Ervini per banoret e “Big Brother 5″   Thu Apr 05, 2012 8:08 pm

Ervini i BB4, thote; Si dallaveraxhinjte e BB4 s’gjenden me!

Mendoj se loja e Big-ut s’ka filluar akoma, perderisa ata jane thjesht banore dhe jo konkurente. Besoj se do duhen akoma dy ose tri jave te tjera qe te shohin ne aksion konkurrentet ne loje, aq me shume qe muaijn e pare kamerat nuk mund te fokusojne te gjithe 26 banoret ne te njejten kohe.
Do presim edhe pak se kush do tregohet me interesant, eshte thjesht ceshtje kohe. Loja e vertete s’ka filluar akoma. Kam disa verejtje per banoret, mendoj qe producentet e Big-ut s’kane pasur kohe te zgjedhin banoret, pasi ata sapo mbaruan me “The vocie of Albania” u detyruan t’i hyjne punes me shpejtesi.
Jam i habitur nga energjite e stafit, megjithate them se kjo gje ka ndikuar ne perzgjedhje. Por sic e dime. “Big Brother” eshte plot me surpriza dhe do shihni konkurrente te rinj kete fundjave dhe mbase edhe javen qe vjen, qe do tju dhurojne emocione pa fund. Deri tani simpati kam per Genten, eshte shum tip, shpresoj qe te mos me zhgenjeje.
Sa per antipati, te them te drejten eshte heret akoma, sepse ndodh qe ai qe eshte me antipatik behet me i forte me kalimin e kohes dhe mbase eshte me mire kur u hap lufte qe ne fillim banoreve dhe shikuesve.
Megjithate, mendoj se Big Brother 4 nuk mund te perseritet me. Dallaveraxhinjte e BB4 s’mund te gjenden me.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Japin opinionet e tyre Emilio dhe Ervini per banoret e “Big Brother 5″
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: