Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Super jahti 15 milionė dollarė (FOTO

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Super jahti 15 milionė dollarė (FOTO   Thu Apr 12, 2012 6:34 pm


Eshte pershkruar nga International Boat si “nje nder super jahtet me te mrekullueshem ne bote”. Ky jaht eshte i gjate 42.5m dhe quhet Trimaran Adastra. Ai eshtendertuar ne Hong Kong te Kines me pronar Anto & Elaine Marden.


Jahti mund te mbaje brenda 9 mysafir dhe 6 anetare te ekuipazhit. Eshte vertete nje arritje e madhe e nje teknologjie te larte dhe komponenteve te vecante qe e bejne kete nje super jaht te vecante./LajmiDites


____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Super jahti 15 milionė dollarė (FOTO
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: