Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Knowing - me titra Shqip

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
AnGeL_DrEamS

Male
Postime : 403
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Knowing - me titra Shqip   Fri May 04, 2012 9:36 am

Shikoni filmin Falas - Knowing me titra Shqip.
Njė mėsues hap njė kapsulė qė ka kohė qė ka qenė e nxorėn nė shkollėn
fillore te djalit tė tij, nė tė janė disa parashikime trishtuese - disa qė kanė
ndodhur tashmė dhe tė tjerat qė janė gati pėr tė ndodhur- qė ta ēojnė atė
pėr tė besuar se familja e tij luan njė rol nė ngjarjet qė janė gati tė ndodhin.
Kliko Ketu per te pare filmin falas.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Knowing - me titra Shqip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: