Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Nora Istrefi: I urrej punėt e shtėpisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Nora Istrefi: I urrej punėt e shtėpisė   Mon May 07, 2012 10:03 am

Nora Istrefi
dhe Robert Berisha janė padis kutim njė ndėr ēiftet mė tė bukur tė
showbiz- it shqiptar. Si tė tillė ata kanė tėrhequr gjithmonė vėmendje,
duke u bėrė pjesė e faqeve rozė me thashetheme tė qena e tė paqena. Edhe
nė “Bluetooth” ėshtė shkruar jo rrallė herė pėr to. Sė fundmi,
ekzaktėsisht dy javė mė parė shkruam pėr ditėlindjen e Norės dhe pėr
festėn surprizė qė Roberti i kishte bėrė, ndėrsa sot kemi vendosur t’i
kemi nė njė rrėfim tė dy. Siē rrallė herė ndodh.
Kush ėshtė Robert Berisha, djali qė i vodhi zemrėn kėtu e gjashtė
vite mė parė bukuroshes kosovare. Si janė njohur dhe hallkat nė tė cilat
kaloi lidhja e tyre deri sot, kur kanė vendosur edhe tė martohen. A do
tė ndryshojė jeta e tyre pas dasmės. Marrėdhėnia qė ka Nora Istrefi me
punėt e shtėpisė dhe kush ėshtė gruaja qė Roberti e quan shoqe tė
ngushtė, madje e paralelizon me tė ėmėn. Tė gjitha kėto, nė njė rrėfim
tė veēantė pėr faqet e suplementit tė sė shtunės…

Si po kaloni ēifti?
Nora: Shumė mirė, mė mirė se ēdo herė tjetėr.

Jeni gjatė gjithė kohės bashkė, Roberti tė ndjek edhe nė koncerte nuk keni frikė nga konsumimi?
Nora: Sa i takon konsumimit nuk frikėsohemi fare, madje pėrkundrazi sa
mė shumė tė rrimė bashkė aq mė mirė na duket, por mua mė shoqėron motra
nė koncertet qė mbahen jashtė vendit pasi edhe Roberti ėshtė i zėnė ēdo
fundjavė.

Ziheni shpesh gjatė ditės?
Roberti: Ėshtė normale tė zihet njė ēift, por falė Zotit shumė rrallė ndodh tė zihemi.

Pėr ēfarė grindeni zakonisht?
Nora: Roberti ėshtė mė i saktė nė orare, kurse unė e marr avash dhe nuk nxitoj. E kam veti tė kemi kaluar shumė mirė bashkė.

Si vazhduan mė tej takimet?
Nora: Na mbeti muhabeti i mirė dhe pėr shkak tė profesionit tė njėjtė
kishim shumė gjėra tė pėrbashkėta, kėshtu vazhduam tė shoqėroheshim.
Nora Istrefi: I urrej punėt e shtėpisė


Postuar nga Argjend Hajdinaj mė April 14, 2012 tek Intervista, Lajme · 0 Komente
Nora Istrefi
dhe Robert Berisha janė padis kutim njė ndėr ēiftet mė tė bukur tė
showbiz- it shqiptar. Si tė tillė ata kanė tėrhequr gjithmonė vėmendje,
duke u bėrė pjesė e faqeve rozė me thashetheme tė qena e tė paqena. Edhe
nė “Bluetooth” ėshtė shkruar jo rrallė herė pėr to. Sė fundmi,
ekzaktėsisht dy javė mė parė shkruam pėr ditėlindjen e Norės dhe pėr
festėn surprizė qė Roberti i kishte bėrė, ndėrsa sot kemi vendosur t’i
kemi nė njė rrėfim tė dy. Siē rrallė herė ndodh.

Kush ėshtė Robert Berisha, djali qė i vodhi zemrėn kėtu e gjashtė
vite mė parė bukuroshes kosovare. Si janė njohur dhe hallkat nė tė cilat
kaloi lidhja e tyre deri sot, kur kanė vendosur edhe tė martohen. A do
tė ndryshojė jeta e tyre pas dasmės. Marrėdhėnia qė ka Nora Istrefi me
punėt e shtėpisė dhe kush ėshtė gruaja qė Roberti e quan shoqe tė
ngushtė, madje e paralelizon me tė ėmėn. Tė gjitha kėto, nė njė rrėfim
tė veēantė pėr faqet e suplementit tė sė shtunės…

Si po kaloni ēifti?
Nora: Shumė mirė, mė mirė se ēdo herė tjetėr.

Jeni gjatė gjithė kohės bashkė, Roberti tė ndjek edhe nė koncerte nuk keni frikė nga konsumimi?
Nora: Sa i takon konsumimit nuk frikėsohemi fare, madje pėrkundrazi sa
mė shumė tė rrimė bashkė aq mė mirė na duket, por mua mė shoqėron motra
nė koncertet qė mbahen jashtė vendit pasi edhe Roberti ėshtė i zėnė ēdo
fundjavė.

Ziheni shpesh gjatė ditės?
Roberti: Ėshtė normale tė zihet njė ēift, por falė Zotit shumė rrallė ndodh tė zihemi.

Pėr ēfarė grindeni zakonisht?
Nora: Roberti ėshtė mė i saktė nė orare, kurse unė e marr avash dhe nuk nxitoj. E kam veti tė kemi kaluar shumė mirė bashkė.

Si vazhduan mė tej takimet?
Nora: Na mbeti muhabeti i mirė dhe pėr shkak tė profesionit tė njėjtė
kishim shumė gjėra tė pėrbashkėta, kėshtu vazhduam tė shoqėroheshim.Ēfarė ju tėrhoqi fillimisht tek njėri- tjetri?
Nora: Tek Roberti sensi i humorit qė ka mė pėlqeu shumė.
Roberti: Mė pėlqeu muhabeti i saj i ėmbėl, natyrisht edhe paraqitja.

Sa javė pasi u takuat e dhatė puthjen e parė?
Roberti: Jemi puthur katėr muaj pasi jemi njohur. Ishte e vėshtirė Nora.

Po familjeve kur treguat?
Tė dy: Nė momentin qė vendosėm tė ishim bashkė.

Si reaguan miqtė Robert kur mėsuan qė ke zėnė tė dashur Nora
Istrefin, megjithėse ti ke pasur edhe tė tjera lidhje me personazhe
publike?

Roberti: Mė thanė: Ki kujdes me kėtė vajzė, sepse ėshtė shumė e mirė dhe
e sjellshme. Kemi frikė mos bėn ndonjė gabim… Pėr kėtė arsye mė mori
katėr muaj, deri sa vendosa tė kem njė lidhje serioze me tė.

Po familja?
Roberti: Njėsoj si miqtė, u gėzuan shumė natyrisht.Cili ėshtė kujtimi mė i bukur nė kėto vite lidhje?
Nora: Kemi shumė kujtime tė mira, nuk do veēoja ndonjė.

Po dhurata mė e bukur qė i keni bėrė njėri- tjetrit?
Roberti: Ēdo javė ka dhurata nga unė, pasi udhėtoj shumė shpesh jashtė vendit, por do tė veēoja party-ia njė mashkull pėr Norėn?

Roberti: Jo. Po ti Nora je ‘ sqaruar’ me ndonjė femėr pėr Robertin?
Nora: Edhe unė asnjėherė.

Cila ėshtė ajo gjė qė pėlqeni mė shumė tek njėri- tjetri?
Tė dy: Ka shumė gjėra, pėr ato arsye edhe jemi bashkė prej 6 vitesh.

Ēfarė s’pėlqeni?
Roberti: Vonesat e Norės nuk mė pėlqejnė aspak.

Si po shkon bashkėjetesa?
Nora: Shumė mirė.Nora Istrefi: I urrej punėt e shtėpisė


Postuar nga Argjend Hajdinaj mė April 14, 2012 tek Intervista, Lajme · 0 Komente
Nora Istrefi
dhe Robert Berisha janė padis kutim njė ndėr ēiftet mė tė bukur tė
showbiz- it shqiptar. Si tė tillė ata kanė tėrhequr gjithmonė vėmendje,
duke u bėrė pjesė e faqeve rozė me thashetheme tė qena e tė paqena. Edhe
nė “Bluetooth” ėshtė shkruar jo rrallė herė pėr to. Sė fundmi,
ekzaktėsisht dy javė mė parė shkruam pėr ditėlindjen e Norės dhe pėr
festėn surprizė qė Roberti i kishte bėrė, ndėrsa sot kemi vendosur t’i
kemi nė njė rrėfim tė dy. Siē rrallė herė ndodh.

Kush ėshtė Robert Berisha, djali qė i vodhi zemrėn kėtu e gjashtė
vite mė parė bukuroshes kosovare. Si janė njohur dhe hallkat nė tė cilat
kaloi lidhja e tyre deri sot, kur kanė vendosur edhe tė martohen. A do
tė ndryshojė jeta e tyre pas dasmės. Marrėdhėnia qė ka Nora Istrefi me
punėt e shtėpisė dhe kush ėshtė gruaja qė Roberti e quan shoqe tė
ngushtė, madje e paralelizon me tė ėmėn. Tė gjitha kėto, nė njė rrėfim
tė veēantė pėr faqet e suplementit tė sė shtunės…

Si po kaloni ēifti?
Nora: Shumė mirė, mė mirė se ēdo herė tjetėr.

Jeni gjatė gjithė kohės bashkė, Roberti tė ndjek edhe nė koncerte nuk keni frikė nga konsumimi?
Nora: Sa i takon konsumimit nuk frikėsohemi fare, madje pėrkundrazi sa
mė shumė tė rrimė bashkė aq mė mirė na duket, por mua mė shoqėron motra
nė koncertet qė mbahen jashtė vendit pasi edhe Roberti ėshtė i zėnė ēdo
fundjavė.

Ziheni shpesh gjatė ditės?
Roberti: Ėshtė normale tė zihet njė ēift, por falė Zotit shumė rrallė ndodh tė zihemi.

Pėr ēfarė grindeni zakonisht?
Nora: Roberti ėshtė mė i saktė nė orare, kurse unė e marr avash dhe nuk nxitoj. E kam veti tė kemi kaluar shumė mirė bashkė.

Si vazhduan mė tej takimet?
Nora: Na mbeti muhabeti i mirė dhe pėr shkak tė profesionit tė njėjtė
kishim shumė gjėra tė pėrbashkėta, kėshtu vazhduam tė shoqėroheshim.Ēfarė ju tėrhoqi fillimisht tek njėri- tjetri?
Nora: Tek Roberti sensi i humorit qė ka mė pėlqeu shumė.
Roberti: Mė pėlqeu muhabeti i saj i ėmbėl, natyrisht edhe paraqitja.

Sa javė pasi u takuat e dhatė puthjen e parė?
Roberti: Jemi puthur katėr muaj pasi jemi njohur. Ishte e vėshtirė Nora.

Po familjeve kur treguat?
Tė dy: Nė momentin qė vendosėm tė ishim bashkė.

Si reaguan miqtė Robert kur mėsuan qė ke zėnė tė dashur Nora
Istrefin, megjithėse ti ke pasur edhe tė tjera lidhje me personazhe
publike?

Roberti: Mė thanė: Ki kujdes me kėtė vajzė, sepse ėshtė shumė e mirė dhe
e sjellshme. Kemi frikė mos bėn ndonjė gabim… Pėr kėtė arsye mė mori
katėr muaj, deri sa vendosa tė kem njė lidhje serioze me tė.

Po familja?
Roberti: Njėsoj si miqtė, u gėzuan shumė natyrisht.Cili ėshtė kujtimi mė i bukur nė kėto vite lidhje?
Nora: Kemi shumė kujtime tė mira, nuk do veēoja ndonjė.

Po dhurata mė e bukur qė i keni bėrė njėri- tjetrit?
Roberti: Ēdo javė ka dhurata nga unė, pasi udhėtoj shumė shpesh jashtė vendit, por do tė veēoja party-ia njė mashkull pėr Norėn?

Roberti: Jo. Po ti Nora je ‘ sqaruar’ me ndonjė femėr pėr Robertin?
Nora: Edhe unė asnjėherė.

Cila ėshtė ajo gjė qė pėlqeni mė shumė tek njėri- tjetri?
Tė dy: Ka shumė gjėra, pėr ato arsye edhe jemi bashkė prej 6 vitesh.

Ēfarė s’pėlqeni?
Roberti: Vonesat e Norės nuk mė pėlqejnė aspak.

Si po shkon bashkėjetesa?
Nora: Shumė mirė.Si i ndani punėt nė shtėpi?
Tė dy: Nuk kemi punė shtėpie, ka tjetėr kush merret me to.

Kush kujdeset pėr financat?
Roberti: Qė tė dy.

Merret Nora me punė shtėpie, gatuan, merr pluhurat?
Nora: Pėr shkak punės sonė, qė jemi thuajse gjatė gjithė kohės nė
udhėtime, kemi punėsuar njė vajzė, e cila kujdeset pėr tė gjitha punėt e
shtėpisė.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Nora Istrefi: I urrej punėt e shtėpisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: