Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Adelina Berisha i drejtohet djaloshit qė e pėlqen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Adelina Berisha i drejtohet djaloshit qė e pėlqen   Mon May 07, 2012 10:06 am

Adelina Berisha nuk ndjehet e shqetėsuar pėr thashethemet qė bėhen
pėr jetėn e saj private. Edhe pse ėshtė thėnė se ajo ėshtė nė lidhje
dashurie me Stinėn, asaj nuk i bėhet vonė, ajo pėrsėri ka nisur njė
bashkėpunim me tė, ku tekstin dhe kompozimin e kėngės “What’s your name”
ia ka realizuar Stine.
Pra kėnga pėrveē gjuhės shqipe ka edhe disa fjalė nė gjuhėn angleze.
Tani pritet lansimi i kėtij projekti pėr tė cilėn Adelina ndjehet mjaftė
e lumtur.
Kėnga qė quhet “Si e ke emrin” trajton njė temė dashurie ku me anė tė sė
cilės Adelina i drejtohet njė djaloshit qė i ka pėlqyer gjithnjė.

“Me kėtė kėngė kam dashur ti drejtohem njė personit qė mė ka pėlqyer
gjithnjė dhe akoma vazhdon tė mė pėlqejė. Stine ka pėrgatitur njė tekst
mjaftė tė bukur qė i ėshtė pėrshtatur kėrkesės sime. Titulli dhe disa
fjalė tė tjera nė tekst janė nė gjuhėn angleze, kam dashur qė kjo kėngė
tė jetė pak mė e veēantė se ato tė tjerat prandaj mendoj se ia kam
arritur. Uroj qė tė pėlqehet nė publik”, ka thėnė ajo pėr “Zėri”.
Sipas Adelinės kėnga do tė lansohet bashkė edhe me videoklip tė pėrgatitur nė Kosovė

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Adelina Berisha i drejtohet djaloshit qė e pėlqen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: