Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Tė ėndėrrojnė edhe ata qė s’tė kanė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Tė ėndėrrojnė edhe ata qė s’tė kanė   Mon May 07, 2012 6:48 pm

Ajo ėshtė bėrė simbol i plazhit dhe gjithė mediat e mėdha botėrore e kanė nė faqet e tyre pėr fillim verėn.

Krystal Forscutt, modele australiane, 25-vjeēare ėshtė njė seks bombė e vėrtet. Ajo ėshtė bėrė simbol i plazhit dhe gjithė mediat e mėdha botėrore e kanė nė faqet e tyre pėr fillim verėn.

Krystal Forscutt dhe trupi i saj janė nė ėndrrat e tė gjithė meshkujve tė botės. Kėshtu qė edhe ato qė se kanė, e ėndėrrojnė.
____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Tė ėndėrrojnė edhe ata qė s’tė kanė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: