Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Receta pėr dashuri tė pėrhershme: Katėr puthje, tri pėrqafimesh dhe njė “tė dua”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Receta pėr dashuri tė pėrhershme: Katėr puthje, tri pėrqafimesh dhe njė “tė dua”   Mon May 07, 2012 6:56 pm

Sipas hulumtimit tė publikuar nė portalin ‘Confetti.co.uk’, diferenca ideale nė vite ndėrmjet partnerėve duhet tė jetė dy vjet e tre muaj, pastaj partnerėt duhet tė kenė sė paku dy hobi tė njėjtė dhe tė kenė marrėdhėnie seksuale tri herė nė javė.Doza ditore prej katėr puthjesh, tri pėrqafimesh dhe njė “tė dua”, ėshtė e mjaftueshme pėr lidhje tė gjatė, ka treguar njė anketim.

Sipas hulumtimit tė publikuar nė portalin ‘Confetti.co.uk’, diferenca ideale nė vite ndėrmjet partnerėve duhet tė jetė dy vjet e tre muaj, pastaj partnerėt duhet tė kenė sė paku dy hobi tė njėjtė dhe tė kenė marrėdhėnie seksuale tri herė nė javė.

Janė tė publikuara edhe disa sekrete tjera, tė cilat duhet t’i dijė secili ēift, ndėrsa disa prej tyre janė edhe: dy darka romantike nė muaj, tri herė ledhatime brenda javės, sė paku dy herė nė vit duhet tė ketė befasi, njė udhėtim jashtė vendit dhe dy udhėtime brenda vendit.

Autorėt e kėsaj ankete, ku kanė marrė pjesė mė shumė se 3.000 ēifte britanike, kėshillojnė qė sė paku dy herė nė muaj ta kaloni mbrėmjen pa njėri-tjetrin, me qėllim qė tek secili tė ruhet pavarėsia.____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Receta pėr dashuri tė pėrhershme: Katėr puthje, tri pėrqafimesh dhe njė “tė dua”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: