Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 “Miss Nėna gjyshe” e Brazilit, gjysheve qė ju kanė zili edhe 18 vjeēaret

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: “Miss Nėna gjyshe” e Brazilit, gjysheve qė ju kanė zili edhe 18 vjeēaret   Mon May 07, 2012 7:07 pm

Shihni fotot qė ju sjell Shpirtilir.com dhe do tė bindeni se nuk ėshtė shumė me rėndėsi mosha pėr tė qenė e bukur dhe pėr tė mbajtur formėn...E pabesueshme..Zgjidhni njė numėr, sigurisht se nuk do tė gaboni...”Miss Nėna gjyshe” e Brazilit...Shihni fotot qė ju sjell YllPress.com dhe do tė bindeni se nuk ėshtė shumė me rėndėsi mosha pėr tė qenė e bukur dhe pėr tė mbajtur formėn...E pabesueshme...


____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
“Miss Nėna gjyshe” e Brazilit, gjysheve qė ju kanė zili edhe 18 vjeēaret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: