Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Eli Fara kėrkon shpirtin binjak

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Eli Fara kėrkon shpirtin binjak   Mon May 07, 2012 7:31 pmPas perfomancės sė saj si balerinė nė “Dancing with the stars”, kjo ishte dalja e parė e kėngėtares korēare nė publik pas disa muajve intensive tė angazhimit tė saj me koncerte nė verė.

Eli Fara ėshtė rishfaqur para pak ditėsh nė ekran nė formė ideale, ndėrsa ka qenė e ftuar nė programin “Pasdite nė Top Channel”.

Pas perfomancės sė saj si balerinė nė “Dancing with the stars”, kjo ishte dalja e parė e kėngėtares korēare nė publik pas disa muajve intensive tė angazhimit tė saj me koncerte nė verė.

Pėrveē projekteve nė muzikė, ajo nuk ka hezituar tė flasė nė intervistėn e Genta Popės dhe pėr martesėn, duke pohuar se nuk ėshtė aspak tabu pėr tė, njė martesė e dytė.

Ajo ka pohuar se ishte pėr martesė natyrisht, por ende nuk e ka gjetur shpirtin binjak me tė cilin mund tė lidhte jetėn.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Eli Fara kėrkon shpirtin binjak
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: