Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Besi dhe Xhensila, perkedhelje prane zjarrit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Darius
vip
vip
avatar

Male
Postime : 119
Age : 38
Vendodhja Vendodhja : Shqiperi
Emploi : http://shpirtilir.com
Loisirs : http://shpirtilir.com
Anėtarėsuar : 03/03/2011

MesazhTitulli: Besi dhe Xhensila, perkedhelje prane zjarrit   Wed May 09, 2012 7:58 pm


dėshmon mė sė miri afeksionin dhe dashurinė qė ekziston mes tė dyve, Bes
Kallakut, aktorit tė Portokallisė dhe Xhensila Myrtezait, kėngėtare.
Ēifti i fejuar prej pak muajsh ka kaluar njė fundjavė nė mal nėn
shoqėrinė e miqve. Shumė puthje, pėrkėdhelje dhe shaka, nė njė ditė tė
bukur pranė vatrės sė zjarrit, qė gjithēka e pėrsoste nė momente shumė
romantike. Tė shkujdesur nga ekzistenca e aparatėve, ēifti nuk e ka
vrarė mendjen pėr asgjė, thjesht kanė jetuar momentet e kėndshme, dhe
dashurinė qė sa vjen dhe ju bėhet edhe mė e bukur dhe kuptimplotė. Besi
dhe Xhensila janė tė dy konkurrentė nė festivalin e muzikės moderne “Top
Fest”.

____________________
..::...:::~AlBaNiA PeOpple~:::...::..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com
 
Besi dhe Xhensila, perkedhelje prane zjarrit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: