Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Njė trup si Rihanna vetėm pėr 25 minuta (FOTO)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Njė trup si Rihanna vetėm pėr 25 minuta (FOTO)   Thu May 10, 2012 5:08 pm


Njė trup sportiv dhe i pėrkryer kėrkon pak investim, por ēdo ditė.

Ky ėshtė dhe sekreti qė aplikon Rihanna. Harley Pasternak trajneri qė ajo ka ėshtė i kėnaqur me tė pasi edhe pse ėshtė shumė e zėnė me kohėn e saj ajo gjithmonė gjen kohėn pėr 25 minuta sport apo gjimnastikė.

Diva e kėngės ndjek kėtė ritėm ditor sporti.
5 minuta vrapim tė lehtė
5 minuta ushtrime pėr pjesėn e sipėrme tė trupit
5 minuta pėr belin
5 minuta pėr kėmbėt
5 minuta ushtrime ēlodhje
Por pėrveē ushtrimeve dhe njė dietė tė pasur me proteina, fibra, vitamina.
Nga 3 vakte ha 5 por nga pak.

Nė kėtė mėnyrė ju keni shance t'i lejoni vetes dhe ndonjė shkelje tė vogėl duke bėrė qė tė keni njė trupt rinor gjithmonė.
____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Njė trup si Rihanna vetėm pėr 25 minuta (FOTO)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: