Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Pique tradhėton Shakira?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Darius
vip
vip
avatar

Male
Postime : 119
Age : 38
Vendodhja Vendodhja : Shqiperi
Emploi : http://shpirtilir.com
Loisirs : http://shpirtilir.com
Anėtarėsuar : 03/03/2011

MesazhTitulli: Pique tradhėton Shakira?   Thu May 17, 2012 12:28 pm

Gerard Pique, futbollisti spanjoll i Barcelonės, ėshtė vendosur nė qendėr tė vėmendjes pėr mediat rozė. Futbollisti ėshtė bėrė pjesė e thashethemeve, sipas tė cilave, Pique ka tradhėtuar kėngėtaren e njohur Shakira me modelen Bar Rafaeli. Futbollisti ka kohė qė ėshtė i lidhur me kėngėtaren e njohur latinoamerikane dhe mediat rozė nuk ėshtė se kanė pasur shkak pėr tė folur pėr ta. Por, duket se kėtė herė Pique ėshtė kapur “mat” dhe ėshtė prej ditėsh nė faqet e para tė mediave rozė. Sipas tyre, futbollisti ėshtė takuar me Bar Rafaeli nė mesnatė, pas mbarimit tė gjysmėfinales sė Champions League. Modelja ishte duke festuar sė bashku me skuadrėn ku ishte edhe Pique. Njė prej tė pranishmėve ka parė njė mesazh tė futbollistit nė telefonin e saj dhe kjo ka mjaftuar pėr t’u hedhur benzinė thashethemeve.

____________________
..::...:::~AlBaNiA PeOpple~:::...::..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com
 
Pique tradhėton Shakira?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: