Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 58 vjeēarja qė duket si 20-vjeē

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: 58 vjeēarja qė duket si 20-vjeē   Thu May 17, 2012 5:35 pm


Modelja 58 vjeēare Christie Brinkleyduket se po i fsheh shumė mirė vitet e saj. Ajo ėshtė afėr tė 60-tave por, nėse do tė shohėsh fotot e saj, ėshtė shumė e vėshtirė qė tė pėrcaktosh moshėn.


Ajo ėshtė fotografuar nė Los Anxhelos nė njė super formė, pėr njė femėr tė moshės sė saj dhe mund tė thuhet pa frikė se ngjan me njė vajzė adoleshente.


Megjithatė Brinkley ėshtė pėrfolur disa herė nė media se ka patur disa ndėrhyrje me operacione plastike.
Christie Brinkley ka lindur me 2 shkrut tė vitit 1954, nė Malibu tė Californisė.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
58 vjeēarja qė duket si 20-vjeē
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: