Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Nicki Minaj, e “terrorizuar” nga puthja e Madonna-s

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Nicki Minaj, e “terrorizuar” nga puthja e Madonna-s   Thu May 17, 2012 5:38 pm

Nicki Minaj u “terrorizua” kur Madonna e puthi gjatė performancės nė pushimin e finales sė Superbowl.

Kėngėtarja amerikane kėndoi sė bashku me divėn e muzikės botėrore gjatė eventit mė tė madh sportiv nė SHBA, tė zhvilluar nė muajin shkurt. Ajo qė Minaj nuk priste aspak ishte qė 53-vjeēarja ta puthte nė skenė.

Nė njė intervistė pėr "The Graham Norton Show", Nicki Minaj tha: “Ajo mė puthi, por unė nuk ia ktheva puthjen sepse u gjenda e papėrgatitur. Ishte njė shok pėr mua dhe u terrorizova.”

Mė pas, kėngėtarja 29-vjeēare u mundua ta rregullonte deklaratėn pėr tė mos u interpretuar si njė kritikė ndaj mėnyrės se si puth Madonna: “Ajo kishte buzė shumė tė buta.”

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Nicki Minaj, e “terrorizuar” nga puthja e Madonna-s
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: