Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Rihanna drejt fatit tė Whitney Houston?!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Rihanna drejt fatit tė Whitney Houston?!   Thu May 17, 2012 5:42 pm


Ajo ėshtė zbuluar nė imazhin e saj si “Good Girl Done Bad” por insistoi se asnjėherė nuk ka dashur rolin e njė modele. Por gjithnjė e mė shumė po shtohet frika se Rihanna dhe sjelljet e saja tė ēuditshme do ta ēojnė drejt njė pike fundore nė karrierėn e saj.

Gjithnjė e mė tepėr ditėt e fundit ajo po krahasohet me legjendėn e muzikės Whitney Houston. Babai i Rihannas zbulon se qė nė fėmijėri ajo ka patur njė obsesion ndaj Houston e cila vdiq nė banjo nga overdoza pak muaj mė parė.

Javėn qė kaloi Rihanna u akuzua se kishte postuar nė rrjetin social njė foto ku shfaqej duke konsumuar kokainė. Njė shenjė kjo e rrezikshme qė pėrforcon frikėn se do tė ketė tė njėjtin fat me Houston.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Rihanna drejt fatit tė Whitney Houston?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: