Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Obama “tallet” me Beckham

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Obama “tallet” me Beckham    Thu May 17, 2012 7:39 pm


U mendua se do ishte thjesht njė falenderim pėr fitimin e kampionatit tė futbollit nė SHBA, por vizita e David Beckham nė Shtėpinė e Bardhė u kthye nė njė komedi tė papritur nga Presidenti Barak Obama.

Presidenti i SHBA-ve filloi tė verė nė lojė Beckham duke i thėnė se nė moshėn 37-vjecare gjysma e shokėve tė ekipit mund tė kishin qėnė fėmijėt e tij.

Obama e ngacmoi yllin e futbollit edhe nė lidhje me karrierėn e tij si model.

Pėr tė shkaktuar tė qeshura Obama tha: "Ai ėshtė mjaft i ashpėr. Kjo ėshtė njė gjė e rrallė se si njė njeri qė mund tė jetė kaq i ashpėr nė fushėn e lojės tė ketė gjithashtu edhe linjėn e vet tė tė brėndshmeve”.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Obama “tallet” me Beckham
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: