Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Aktoret e modelet e huaja nė premiera harrojnė tė vishen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Aktoret e modelet e huaja nė premiera harrojnė tė vishen    Fri May 18, 2012 9:45 amNdodheniIndeksonline / Showbiz
Share

16:35 / E enjte, 17 Maj 20122 Komente
Aktoret e modelet e huaja nė premiera harrojnė tė vishen

Yjet e huaja kur bėhet fjalė pėr glamurin ato duken totalisht natyrale, ne kuptimin qė ato nuk vishen fare, janė mė shumė tė zhveshura se tė veshura.
Kėtė javė modelja gjermane Micaela Schaefer nė premierėn e filmit “man in black”, ajo ishte e mbėshtjellur me njė buzėqeshje mė shumė sesa me fustanin e saj.
Ajo nuk ėshtė e para qė zhvishet kėshtu pėr tė tėrhequr vėmendjen e saj nė event tė tilla.
Nė top 10 hyn edhe aktore dhe modele tė ndryshme:
Kelly BrookCandice Boucher
Jodie Marsh

Estelle Desanges
____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Aktoret e modelet e huaja nė premiera harrojnė tė vishen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: