Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Po vjen UniKKatil ne Prishtin 2012....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Po vjen UniKKatil ne Prishtin 2012....   Fri May 18, 2012 9:50 am


Reperi kosovar qė jeton nė SHBA, Viktor Palokaj tashmė ka nisur pėr ta nxeh skenėn e repit nė Kosovė, pėrderisa nė videot e tij kryesisht ju gjuhet BabaStars.
Nė njė video montazh ku janė tė pėrfshirė edhe tituj e gazetave dhe raporte televizive pėr UniKKatlin, ku veēohet titulli “UniKKatili vjen nė Kosovė, Getoar Selimi nuk ka koment”, tregon vetėm fillimin e njė loje verbale nė mes dy labeleve, TBA dhe BabaStars.
Njė ndėr bluzat qė pritet tė jetė nė kėtė koncert ėshtė edhe “You see me, Hi Hater”, dhe nė fund vjen porosia e UniKKatit, “See you there”.
UniKKatil pritet tė mbaj koncert gjatė verės nė Kosovė.


____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Po vjen UniKKatil ne Prishtin 2012....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: