Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Rita Ora tregon linjat e saj (FOTO)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Rita Ora tregon linjat e saj (FOTO)   Fri May 18, 2012 10:04 am


Rita Ora ka garantuar se tė gjithė i kanė sytė drejt saj ndėrsa ka promovuar kėngėn e fundit R.I.P. Kėngėtarja e cila ėshtė larguar nga atdheu i saj Kosova qė nė moshėn njė vjeēare ka qenė nė njė ceremoni ku po bėnte promovimin e kėngės ndėrsa kishte veshur njė fustan tė ngjeshur pėr trup. Njė performancė e tillė ka nxjerrė nė pah nė mėnyrė tė pashmangshme linjat trupore. Rita duket se ka qenė shumė e kėnaqur me prezencėn e fotografėve ndėrsa nuk ka kursyer aspak buzėqeshjet.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Rita Ora tregon linjat e saj (FOTO)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: