Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Politika e hollon Greta Koēin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Politika e hollon Greta Koēin   Fri May 18, 2012 6:10 pm


Pak ditė mė parė, kėngėtarja Greta Koēi e ka mohuar lajmin pėr dorėheqjen nga posti e nėnkryetares sė Forumit Rinor tė Partisė Demokratike.
Por, nė fakt, vajza jo vetėm nuk ėshtė larguar nga ky post, por si duket po e ndien veten shumė mirė, madje ėshtė bėrė mė elegante, duke u marrė me kėtė punė.

Siē e shihni edhe nė kėtė foto, kėngėtarja ėshtė tėholluar mė tepėr, duke i dhėnė mundėsi qė ajo tė duket mė nė formė, aty ky ėshtė edhe meraku i vajzave artiste.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Politika e hollon Greta Koēin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: