Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Klaudja e BB5, Baristja seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Klaudja e BB5, Baristja seksi   Fri May 18, 2012 7:29 pmKlaudia mė parė ka punuar si bariste dhe ‘ hosstes’ nė ‘ night club’e tė ndryshme nė kryeqytet. Puna e saj, nuk ka qenė thjesht pėr tė shtuar dhe pėr tė seleksionuar klientelėn e kėtyre lokaleve.

Gjatė kohės qė ka punuar pas barit, detyra e saj ka qenė pėr tė shtuar sa mė shumė radhėt e meshkujve dhe femrave pranė barit, nė mėnyrė qė tė konsumonin sa mė shumė pije alkoolike. Shkurt, Klaudia me pamjen joshėse dhe tipin e kėndshėm ėshtė pėrdorur si karrem nga pronarėt e klubeve tė natės pėr tė rritur sa mė shumė konsumimin e pijeve, rrjedhimisht pėr tė rritur tė ardhurat. Ndėr klientėt e rregullt tė bareve ku ajo ka punuar kanė qenė Ermali dhe Graciano, tė cilėt nuk ka sesi tė mos njihen me Klaudian.

Burimi: Revista Bluetooth.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Klaudja e BB5, Baristja seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: