Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Meshkujt fėrkojnė duart, Sofia Vergara ėshtė single

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Meshkujt fėrkojnė duart, Sofia Vergara ėshtė single   Fri May 18, 2012 7:37 pm


Sofia Vergara dhe i dashuri saj Nick Loeb kanė pėrfunduar lidhjen e tyre dyvjeēare. Aktorja e bukur dhe i dashuri saj kohėt e fundit ishin grindur vazhdimisht, gjė qė ēoi nė ndarje.

Kohėt e fundit Sofia ka dalė e vetme nė ngjarjet publike, gjė qė ka ngritur dyshime se diēka nuk ėshtė duke funksionuar siē duhet nė lidhjen e tyre.

“Sofia nė ballo ua ka pohuar miqve se ajo dhe Nick kanė ndėrprerė lidhjen. Periudhėn e fundit, vazhdimisht janė fjalosur dhe pėr disa kohė ishin njė hap larg ndarjes.

Nuk dihet nėse ndarja e tyre do tė jetė "pėrgjithmonė", por tani pėr tani nuk janė mė bashkė, shkruan "New York Post".

Vetėm dy ditė mė parė ēifti ėshtė parė sė bashku nė njė darkė dhe dukeshin tė lumtur.

Ky lajm me siguri do t’i gėzojė shumė meshkuj, tė cilėt e duan Sofia Vergaran, e cila konsiderohet njė prej femrave mė tė dėshirueshme nė botė.

Ndėrsa sė fundi sipas mė shumė se njė milion lexuesve tė portalit “AskMen.com”, aktorja ėshtė zgjedhur si femra mė e dėshirueshme nė botė.

Aktorja dyzetvjeēare kolumbiane ėshtė femra mė e vjetėr, e cila ka fituar titullin qė nga viti 2000, kur AskMen.com e ka krijuar kėtė ēmim.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Meshkujt fėrkojnė duart, Sofia Vergara ėshtė single
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: