Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Jay-Z: Rita Ora ėshtė fantastike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Jay-Z: Rita Ora ėshtė fantastike   Fri May 18, 2012 7:39 pm
Jay-Z beson se energjia pozitive tė cilėn e posedon kėngėtarja Rita Ora ėshtė ‘Energji infektuese’.

Jay-z i cili bashk me Ritėn kanė nėnshkruar kontratėn e bashkėpunimit nė vitin 2010 nėn ombrellėn e kompanisė Roc Nation, ai vazhdon ta lavdėrojė Rira Orėn duke thėnė se ai vazhdon tė jetė fansi i saj mė i madh.

Rita e cila si duket nuk po e zhgėnjen as Jay-Z dhe as ata qė po besojnė tek ajo, pasi qė nė toplistat muzikore nė Britani tė Madhe, ajo ka arritur qė tė klasifikohet e para me hitin e saj R.I.P.

Ndėrkaq, edhe pse nėn pėrkujdesjen e Jay-Z, paparacėt kanė arritur t’i fotografojnė tė brendshmet e Rita Oras, transmeton Shqipmedia

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Jay-Z: Rita Ora ėshtė fantastike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: