Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Beyonce mund t’i humbasė 100 milionė dollarė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Beyonce mund t’i humbasė 100 milionė dollarė   Fri May 18, 2012 7:42 pm


Kėngėtarja Beyonce Knowles ėshtė paditur nga kompania e video lojėrave, "Gate Five", e cila kėrkon dėmshpėrblim prej njėqind milionė dollarėsh pėr shkak se kėngėtarja ka shkelur kontratėn.

Kompania "Gate Five" i ka ofruar 20 milionė dollarė pėr ta quajtur njė lojė "Starpower: Beyonce," pėr ēka fillimisht kishte rėnė dakord kėngėtarja.

Megjithatė, pasi qė ka mėsuar se shuma e parave nuk do tė paguhet siē ishte rėnė dakord, kėngėtarja ka shkėputur kontratėn, tė cilėn kompania e ka shfrytėzuar si bazė pėr njė padi.

“New York Post” shkruan se padia do tė shkojė nė gjykatė dhe se ėshtė e mundshme qė Beyonce tė humbasė njė rast tė madh pėr shkak se kontratėn e ka ndėrprerė pa paralajmėrim.

Beyonce, e cila ėshtė e martuar me reperin Jay-Z dhe lindi fėmijėn e tyre tė parė, vajzėn Blue Ivy Carter, ka refuzuar tė komentojė ēdo gjė qė ka lidhje me kėtė ēėshtje.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Beyonce mund t’i humbasė 100 milionė dollarė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: