Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Rita Ora, darkon me Kim Kardashian

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Rita Ora, darkon me Kim Kardashian   Fri May 18, 2012 7:43 pm


Kim Kardashian ka darkuar sėbashku me Rita Orėn dhe vėllain e saj Rob Kardashian, nė njė restorant japonez nė Londėr. Duket se, motra e madhe e familjes Kardashian sėbashku me tė dashurin e saj Kanye West, kanė gjetur kohė edhe pėr vėllanė e saj tė vogėl dhe tė dashurėn e tij, kėngėtaren me origjinė shqiptare, Rita Ora.

Gjatė mbrėmjes Rita dhe Kim, kanė qėndruar shumė afėr njėra-tjetrės, duke biseduar e qeshur pėr njė kohė tė gjatė. Kim dhe Kanye West kanė qėndruar nė Londėr disa ditė, pėr tu kthyer pėrsėri nė USA. Me tė mbaruar darkėn, Rita Ora dhe Rob Kardashian janė larguar, pėr tu shfaqur pėrsėri bashkė nė London Hotel nė orėn 1 pas mesnate.


____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Rita Ora, darkon me Kim Kardashian
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: