Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 LG prezanton Optimus Elite..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: LG prezanton Optimus Elite..   Fri May 18, 2012 8:17 pmOperatori mobil amerikan, Virgin Mobile sė fundmi ka lansuar telefonin e ri Android, dhe tė njėjtin ka vendosur ta ofrojė pėr njė ēmim jo mė tė madh se 150 dollarė.
Pėr telefonin e menēur, LG Optimus Elite, Virgin ka tri plane tė ndryshme tarifore, njėri prej tė cilėve e ofron kėtė telefon me 35 dollarė, ndėrsa i njėjti bazohet nė Android 2.3 Gingerbread.


LG Optimus Elite posedon ekranin e ndjeshėm nė prekje me 3.5 inē, procesorin me 800MHz, kamerėn me 5 mega-piksel, si dhe teknolgojinė e pagesave NFC, dhe Google Wallet.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
LG prezanton Optimus Elite..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Teknologji-
Kėrce tek: