Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Dafina Zeqiri parashikon fundin e lidhjes me Ledrin?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Dafina Zeqiri parashikon fundin e lidhjes me Ledrin?   Sun May 20, 2012 10:04 am


Dafina Zeqiri e cila duket shumė e lumtur nė krahėt e tė dashurit tė saj tė ri Ledri Vula duket se po parashikon fundin e lidhjes sė saj. Nė tė vėrtetė ēifti duken mė tė lumtur se kurrė. Pėr kėtė arsye Dafina shkruan nė statusin e saj nė Facebook: “My Baby never lets me down, thats why I never let him go….” qe me pak fjale ne shqip perkthehet: “I dashuri im nuk me zhgenjen kurre prandaj une skam per ta lene kurre te me ike”.Por pak a shume ne te njejten menyre Dafina deklaronte dashurine per ish te dashurin Krenarin me te cilin u shfaq dhe ne klipin “Dangerous in Love”, dhe nuk venoi shume dhe lidhja e tyre mori fund.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Dafina Zeqiri parashikon fundin e lidhjes me Ledrin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: