Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Vdes duke luajtur lojė nė internet kafe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Vdes duke luajtur lojė nė internet kafe   Sun May 20, 2012 1:11 pm


Njė lojtarė duke luajtur lojėn e popullarizuar nė Kinė Saga ka vdekur pasi ka luajtur 20 orė pa ndėrprerė.
31 vjeēari nga Kina perendimore ka filluar tė luajė kėtė lojė nė njė internet kafe lokale nė Chengdu para tri javėve. Punėtori i internet kafesė ka thėnė se ai vinte ēdo ditė dhe luante mesatarisht 10 orė, por tė dielen ai u gjet i vdekur nė mėngjes pasi qė kishte luajtur lojėn Saga pėr 20 orė pandėrprerė.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Vdes duke luajtur lojė nė internet kafe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: