Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Rihanna tapė humb avionin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Rihanna tapė humb avionin   Sun May 20, 2012 8:25 pmRihanna u detyrua tė shtrohej nė spital mė parė gjatė muajit, si pasojė e mbilodhjes pėr shkak tė axhendės sė saj tė ngjeshur dhe shfrytėzimit nė maksimum tė kohės sė lirė pėr festa tė ndryshme.

Megjithatė, edhe njė herė mė shumė, kėngėtarja duket se vazhdon tė mos mbajė veten nėn kontroll, duke shpėrthyer pėrsėri pas njė feste qė zgjati deri nė mėngjes.

Si pasojė e dehjes, 24-vjeēarja nuk ishte nė gjendje tė kapte avionin e planifikuar pėr tė shkuar nė Londėr, duke u detyruar qė tė rikuperonte duke marrė njė fluturim tė mėvonshėm.

Kėngėtarja e “Disturbias” ishte njėra prej tė ftuareve tė nderit nė festėn e organizuar nga Jay Z. dhe Kanye West. Midis emrave tė tjerė tė rėndėsishėm, u veēuan edhe Kim Kardashian, aktorja Paltrow apo kėngėtarja me origjinė shqiptare, Rita Ora.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Rihanna tapė humb avionin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: