Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Shėtit nudo nė supermarket: “Eshtė e drejta ime tė vetėshprehem” (Video)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Shėtit nudo nė supermarket: “Eshtė e drejta ime tė vetėshprehem” (Video)   Sun May 20, 2012 9:02 pm


Barbara Lefleur, nga Saratoga Springs e Nju Jorkut u arrestua nga policia pasi hyri nudo nė njė supermarket. 49 vjeēarja me seriozitetin mė tė madh, pasi hyri brenda iu drejtua njė punjonjėsi pėr ta pyetur se sa ishte ora duke shokuar njėkohėsisht klientėt.
Ndėrsa u thirr policia pėr ta arrestuar, Lefleur i kishte veshur rrobat por kamerat e supermarketit e kishin regjistruar tashmė. Megjithatė ajo u mbrojt duke thėnė se ishte e drejta e saj tė ecė nudo si shenjė e vetėshprehjes.

Duke qenė se mjekėt nuk gjetėn asnjė problem mendor tek ajo, 49 vjecarja rrezikon tė dėnohet me 90 ditė burg.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Shėtit nudo nė supermarket: “Eshtė e drejta ime tė vetėshprehem” (Video)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: