Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 UFO pėr pak pėrplaset me njė aeroplan mbi Denver, Colorado, tmerrohet piloti (video)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: UFO pėr pak pėrplaset me njė aeroplan mbi Denver, Colorado, tmerrohet piloti (video)   Sun May 20, 2012 9:14 pmNjė incident i ēuditshėm ka ndodhur nė qiellin e Denver nė Colorado, ku njė Objekt Fluturimi i pa Identifikuar, gati u pėrplas nė ajėr me njė avion civil.
Momentet e “fėrkimit” tė komentuara nga piloti i avionit civil, janė bėrė publike dhe tregojnė rrezikun qė iu kanos anionit civil nga ky shkėmbim i rrezikshėm nė ajėr me Objektin e pa Identifikuar Fluturues, ose siē ai quhet ndryshe UFO.

Ndėrkohė televizioni i ka kushtuar kėtij incidenti njė reportazh specifik ku nė tė u pėrfshinė shumė specialist tė aeronautikės dhe studiues UFO-sh, tė cilėt dhanė opsionet e tyre rreth kėsaj ngjarje.
Incidenti i ēuditshėm, por tepėr i rrezikshėm, u shėnua ditėn e hėnė mė 14/05/2012 nė qiellin e Denver nė Coloroado./albobserver.com/

Video e televizionit dhe reportazhi ti tyre rreth kėtij incidenti, ndiqeni atė:


____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
UFO pėr pak pėrplaset me njė aeroplan mbi Denver, Colorado, tmerrohet piloti (video)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: