Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Foto – lajm: Njė hotel i nėnujshėm nė Dubai, qė shkon pėrtej fantazisė…

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Foto – lajm: Njė hotel i nėnujshėm nė Dubai, qė shkon pėrtej fantazisė…   Sun May 20, 2012 9:21 pm

E kush mund ta imagjinonte se nė Dubai mund tė ndėrtohet njė hotel i zhytur nė ujė! Fotografitė e mėposhtme do t’ju mrekullojnė. Imagjinoni sikur tė flinit nė njė dhomė dhe “nė tavan” tė shikonit p.sh. tė kishte ndaluar njė delfin.


Fotografitė e mėposhtme flasin mė shumė se mijėra fjalė…


____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Foto – lajm: Njė hotel i nėnujshėm nė Dubai, qė shkon pėrtej fantazisė…
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: