Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 une jam pra

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Kosovarja
antar i ri
antar i ri
Kosovarja

Female
Postime : 37
Anėtarėsuar : 03/01/2008

une jam pra Empty
MesazhTitulli: une jam pra   une jam pra Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 3:50 am

Mosha:19 vjece
Nga kosova....!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albina
vip
vip
Albina

Female
Postime : 176
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

une jam pra Empty
MesazhTitulli: Re: une jam pra   une jam pra Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 1:51 pm

mire se erdhe midis nesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
KlOdDY
antar i ri
antar i ri
KlOdDY

Male
Postime : 11
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : PO Cte Duhet :P Nuk Pres Vizita :)
Anėtarėsuar : 11/01/2008

une jam pra Empty
MesazhTitulli: Re: une jam pra   une jam pra Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 3:35 pm

Te lumt koma hec ulu pi naj kafe teshi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
padrino
antar i ri
antar i ri
padrino

Male
Postime : 6
Anėtarėsuar : 09/12/2007

une jam pra Empty
MesazhTitulli: Re: une jam pra   une jam pra Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 4:55 pm

mir se erdhe
ja kalofsh sa me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
EnRy
Moderator
Moderator
EnRy

Male
Postime : 13
Age : 32
Anėtarėsuar : 04/08/2007

une jam pra Empty
MesazhTitulli: Re: une jam pra   une jam pra Icon_minitimeSun May 18, 2008 11:36 pm

Mire se erdhe kosovare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
akrepi
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 2
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : tirana
Anėtarėsuar : 27/02/2010

une jam pra Empty
MesazhTitulli: Re: une jam pra   une jam pra Icon_minitimeTue Mar 02, 2010 10:44 pm

ckemi kosova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aldo
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 1
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : fiere
Anėtarėsuar : 03/03/2010

une jam pra Empty
MesazhTitulli: Re: une jam pra   une jam pra Icon_minitimeWed Mar 03, 2010 11:41 am

persh si po ja kaloni jam i ri ne kete faqe dhe nuk di ta perdor mir ke deshire te chat bashke?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni_86
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 1
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : ITALY
Anėtarėsuar : 11/05/2010

une jam pra Empty
MesazhTitulli: Re: une jam pra   une jam pra Icon_minitimeTue May 11, 2010 12:44 pm

ckemi femna shqipetare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
une jam pra Empty
MesazhTitulli: Re: une jam pra   une jam pra Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
une jam pra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: