Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Lushnjė, e grabisin me armė, mbetet i plagosur 45-vjecari

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Lushnjė, e grabisin me armė, mbetet i plagosur 45-vjecari   Wed May 23, 2012 11:09 amNjė grabitje ka ndodhur nė fshatin qerret tė lushnjės ku njė 45 vjecar ėshtė plagosur me armė fillimisht dhe pastaj ėshtė plagosur. Rasim Godina 45-vjec u plagos me armė nga persona qė ende nuk janė identifikuar dhe mė pas i kanė grabitur atij 8 milionė lekė dhe motorrin me tė cilin udhėtonte. Ai menjėherė ėshtė derguar nė spital dhe sipas mjekėve ai ka marrė plagė nė kėmbė dhe ėshtė jashtė rrezikut pėr jetėn. Ndėrkohė policia po heton pėr zbardhjen e plotė tė ngjarjes.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Lushnjė, e grabisin me armė, mbetet i plagosur 45-vjecari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: